Деякий час назад компанія Intel запустила в продаж новітні процесори Core X. Вчора ми вже мали можливість подивитися, на що здатні ці CPU з урахуванням вдвічі менших, ніж у попередників, цін.

Як повідомляє джерело, ці процесори знаходяться у великому дефіциті. Це при тому, що спочатку Intel розповіла про них навесні, а потім представила в жовтні.

Джерело опитав різні магазини, щоб дізнатися, наскільки широко доступні CPU Cascade Lake-X. Як виявилося, багато продавці чекають ці новинки лише на початку наступного року. Більш того, навіть збирачі ПК іноді не можуть отримати такі процесори. Одна з європейських компаній розповіла, що через кілька днів після замовлення отримала від компанії Intel відмову.

У США ситуація лише трохи краще. В асортименті NewEgg є 10-ядерний Core i9-10900X за 700 доларів (15,5 тис грн). Нагадаємо, його рекомендована ціна — 590 доларів (15,6 тис грн).

Судячи з усього, у Intel з новими процесорами HEDT такі ж проблеми, як і у AMD. Правда, навряд чи за новинками Intel хтось буде вибудовуватися в черзі, як у випадку процесорів AMD.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут