Компанія Zed-Up, яка раніше пропонувала послуги оренди відеокарт, вирішила додати в свій асортимент ще й Процесори. 12-ядерний Ryzen 9 3900X, який досі можна купити не скрізь, та і найчастіше неабияк завищеною ціною, можна взяти в оренду на термін від двох тижнів до півроку.

За два тижні просять 79 євро (2,1 тис грн), але вигідніше брати на місяць за 99 євро (2,6 тис грн). Два місяці обійдуться в 179 євро (4,7 тис грн), три — в 259 євро (6,9 тис грн), а за півроку використання доведеться віддати 399 євро (10,6 тис грн). Є можливість оренди і на більш тривалий термін, але такий варіант обговорюється вже особисто з клієнтом. Сам процесор, нагадаємо, коштує 500 доларів в США без урахування податків (12 тис грн). У реальності ж через величезний попит, який перевищує пропозицію, ціна набагато вище. Зокрема, в Європі за CPU просять близько 600 євро (15,9 тис грн).

Звичайно, оренда CPU — специфічний сценарій, але він підійде, наприклад, для тих, хто хоче огляд. Також такий варіант зручний, якщо хтось сумнівається в необхідності покупки для своїх сценаріїв використання і бажає перевірити можливості CPU.

Клієнт компанії отримує процесор, кулер, термопасту і навіть заземлюючий браслет. Але є один важливий нюанс — необхідність застави. В даному випадку він становить 500 євро в разі оренди на два тижні (16 тис грн). Чим більш тривалий термін оренди, тим менше сума застави.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут