Додатки повинні допомогти людям менше відволікатися на непотрібні повідомлення і більше концентрувалися на важливих справах.
Unlock Clock

Google хоче, щоб ви якомога менше діставали смартфон через дрібниці. Для цього компанія випустила анімовані шпалери, які показують, скільки раз за день користувач розблокував смартфон – на фоновій заставці показується лічильник.

Шпалери Unlock Clock доступні в Google Play.

Post Box

Кожна програма на смартфоні намагається привернути увагу користувача повідомленнями. Щоб менше відволікатися на дрібниці, Google придумала додаток, який збирає всі повідомлення та інші примітки і показує їх раз в певний період. Можна налаштувати інтервали від одного до чотирьох разів на день.

У такому випадку користувач отримує всі повідомлення в згрупованому вигляді і не відволікається раз в кілька хвилин. При бажанні можна перемкнути повідомлення в нормальний режим на годину. Post Box є в Google Play .

We Flip

Додаток для зустрічей з друзями. Всі учасники в групі підключаються до We Flip і смикають перемикач, щоб почався відлік. Поки віртуальний важіль включений, ніхто не може користуватися своїм смартфоном. Це потрібно для того, що всі в компанії не відволікалися на смартфон.

Коли хтось перемкне важіль, таймер зупиниться. І тоді всі будуть знати, хто саме взяв смартфон в руки замість спілкування. Додаток можна завантажити в Google Play .

Desert Island

Ця програма допоможе сфокусуватися на важливих речах. Для цього можна вибрати найважливіші програми, які стануть в нагоді протягом дня – наприклад, пошту, камеру і календар. А інші програми ховаються на весь день. Тому додаток називається «безлюдний острів».

Desert Island є в Google Play .

Morph

Додаток дозволяє розділити всі додатки в смартфоні на кілька груп, між якими можна перемикатися протягом дня. Наприклад, пошту, замітки і документи поміщаються в робочу папку, а соцмережі, месенджери і YouTube для неробочого часу. Таких груп може бути необмежена кількість.

Morph має допомогти розділити роботу, відпочинок, розваги та інші заняття між собою. Завантажити можна в Google Play.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут