Сьогодні Tesla відзвітувала про підсумки роботи у третьому кварталі поточного року, і вони виявилися дуже позитивними: якщо аналітики Wall Street прогнозували збитки в розмірі $0,15 на акцію, то в реальності трапилася прибуток — $1,91 на акцію!

Компанію зараз витягає Model 3: 82% з 97 тисяч автомобілів, відвантажених за квартал, припадає на цю модель. А ось попит на Model S і Model X впав на 37%.

Впали продажі і в Китаї — на 11%, проте в Tesla дуже позитивно дивляться на місцевий ринок: очікується, що він стане найбільшим для Model 3. Компанія навіть поділилася знімками з китайської виробничої площадки Gigafactory 3, з конвеєра якого сходять передпродажні зразки Model 3.

І ще трохи позитиву: підготовка до виробництва кросовера Model Y на базі Model 3 йде швидше раніше анонсованих темпів. Очікується, що виробництво цієї моделі почнеться не восени наступного року, а вже влітку.

Виручка Tesla за третій квартал склала 6,3 млрд доларів. Після публікації фінансового звіту і найближчих планів акції компанії злетіли на 17%.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут