Після того, як ринок смартфонів підкориться врізаним камерам, вони з’являться і в планшетах. І перша така модель вже засвітилася на живій фотографії.

Водяний знак на картинці каже, що вона зроблена за допомогою камери Huawei Mate 9, ну а на самій фотографії — теж Huawei. Це планшет MediaPad M7, що йде на зміну моделі поточного покоління — MediaPad M6. Не дуже якісні рендери новинки з’явилися вчора, а сьогодні можна помилуватися на пристрій на живій фотографії – вона краще.

Взагалі, рішення оснащувати планшет врізаною в екран камерою-досить дивне. Скажімо, одна справа смартфон, де верхня рамка настільки вузька, що на ній модуль камери просто не вмістити, але в MediaPad M7 рамки не настільки анорексичні — на них можна розмістити і камеру, і необхідні датчики. Чому в Huawei вирішили відмовитися від давньої практики і врізали камеру в дисплей — незрозуміло. До того ж візуально модуль набагато більше, ніж у тих же Honor 20 або Honor V20: розрахунок на те, що камера побільше загубиться на більш великому екрані?

Як би те ні було, Huawei MediaPad M7 зараз — головний претендент на звання першого в світі планшета з врізаної камерою. І навіть якщо візуально він не всім сподобається, то до апаратної платформи питань бути не повинно: новинці приписують топову платформу Kirin 990, 8 ГБ ОЗУ і 256 ГБ флеш-пам’яті. А ще може бути основна камера з декількох модулів і модем 5G.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут