Випущене 15 жовтня кумулятивне оновлення KB4520062 для Windows 10 (версія 1809) виводить з ладу встановлене на системі рішення безпеки. Як повідомляє Microsoft, після установки оновлення Microsoft Defender Advanced Threat Protection (ATP) перестає працювати на деяких пристроях.

«Служба Microsoft Defender Advanced Threat Protection може припинити роботу і передачу звітних даних. Ви також можете побачити помилку 0xc0000409 в Перегляді подій в MsSense.exe », – повідомляє Microsoft.

Крім Windows 10 (версія 1809), проблема також зачіпає Windows 10 Enterprise LTSC 2019, Windows Server (версія 1809) і Windows Server 2019. В даний час для користувачів, у яких після установки оновлення перестав працювати Microsoft ATP, немає ніякого іншого рішення проблеми, крім як видалити проблемний патч. Звичайно, в такому випадку нові додані Microsoft функції зникнуть, зате антивірус знову запрацює.

Microsoft працює над виправленням, яке, найімовірніше, вийде разом з іншими патчами в рамках планового «вівторка виправлень» 12 листопада. «Поки що ми радимо не встановлювати KB4520062 на пристрої в вразливою середовищі. Ми працюємо над вирішенням, і це рішення буде випущено в середині листопада », – повідомляє Microsoft.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут