Старі герої, нові сюжетні лінії і безліч поліпшень.
BlizzCon 2019 пройде з 1 по 3 листопада, тому в мережі з’являється все більша кількість чуток про іграх, які повинні представити на заході. Наприклад, ходять розмови, що Blizzard анонсує Diablo 4 і ремастер Diablo 2.

Однак найбільше розмов ходить навколо гри Overwatch 2. Стример Metro_OW, який раніше розкрив безліч подробиць про персонажа Еш за тиждень до їх офіційного анонса, поділився в своєму твіттер-акаунті інформацією про 2-й частини Overwatch.

Анонс гри на BlizzCon 2019 почнеться з короткометражки, в якій Мей врятує молодий Гендзі. Також у синематиці з’являться Трейсер і Уїнстон. Нових героїв в гру не додадуть, так як вся увага буде зосереджена на інших деталях. У Overwatch 2 буде сюжетний режим і спеціальна система рівнів, яка вплине на гру вашим героєм.

У грі будуть PvP і PvE-режими, а прогрес, можливо, перейде з 1-ї частини. Поки не ясно, буде ця гра самостійною або прямим продовженням Overwatch. Також з’явиться нова система прокачування. Наприклад, завдяки поліпшенню бомба Трейсер додасть ще одну бомбу на кожного ворога поруч з метою.

Поки це все просто чутки, але вони виглядають досить реалістично.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут