PlayStation 5 приблизно 10 днів тому і пообіцяла запустити новинку в продаж до наступного сезону осінньо-зимових свят — до кінця 2020 року. Відповідно, офіційні ціни і терміни початку продажів повинні були з’явитися в кращому разі через півроку… якби не розторопність словацької онлайнової майданчики.

Дуже часто вартість новинок розкривають за кілька днів до прем’єри, рідше — за тижні, ще рідше — за місяці. Але в даному випадку майданчик поквапилася на цілий рік! Втім, нам від цього тільки краще: заздалегідь стає ясно, до чого готується. Втім, в плані ціни особливих сюрпризів немає: якщо чутки приписували PlayStation 5 вартість в $500 (12,4 тис грн) на ринку США, то в Європі, закономірно, за консоль попросили б 500 євро (14 тис грн). І нові дані цю інформацію підтверджують.

З термінами початку продажів цікавіше. В Європі PlayStation 5 можна буде купити з 4 грудня, тобто до чорної п’ятниці наступного року Sony не встигає. Не виключено, що продажі стартують спочатку в США в листопаді 2020 року, а до Європи новинка добереться до початку грудня.

Про достовірність витоку сказати поки нічого, але дані виглядають цілком правдоподібно. Цю інформацію не можна сприймати і як стандартну «заглушку» на сайті, тому що рік вказано вірно.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут