Компанія Xiaomi почала збір коштів на випуск нового робота-пилососа Xiaomi Mijia Sweeping Robot 1C, який пропонується на стадії попереднього замовлення за ціною близько 180 доларів (4,5 тис грн).

Xiaomi Mijia Sweeping Robot 1C оснащений інтелектуальним баком для води об’ємом 200 мл. Вода у всьому автоматично контролюється протягом усього процесу збирання. В результаті на підлозі не залишається розводів, а вода використовується розумно і економно.

Пилосос Mijia Sweeping Robot 1C оснащений високошвидкісний системою візуальної навігації, яка дозволяє йому фіксувати до 30 000 точок в секунду. В результаті пристрій дуже швидко сканує приміщення, виділяє складні просторові об’єкти і швидко створює точні карти.

Xiaomi Mijia Sweeping Robot 1C отримав професійний датчик зображення, який робить знімки з частотою 50 разів в секунду в ході роботи, щоб оперативно коригувати маршрут в разі необхідності. Пилосос отримав сучасну платформу, яка включає чотири ядра Cortex-A7 та двоядерний процесор обробки зображень Mali-400. Вони допомагають визначати точне положення робота в режимі реального часу і прокладати найбільш оптимальний шлях.

В пилососі використовується японський потужний безщітковий мотор NIDEC, який забезпечує тиск всмоктування 2500 Па. На корпусі встановлені 15 високоточних датчиків, які допомагають прибиральнику уникати падінь, зіткнень і обходити перешкоди.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут