Xiaomi Mi Band 3 має на борту літій-полімерний акумулятор на 110 мАг, аналогічний є і в Mi Band 2, але вже на 70. Це дозволяє домогтися гарних показників автономності. Звичайно, все залежить від навантаження і використання функцій трекера. У статті ми розповімо, що робити, якщо Мі бенд швидко розряджається і дамо корисні поради.

Як правильно заряджати?

Якщо трекер швидко сідає або дуже повільно заряджається, значить ви не ознайомилися з інструкцією, і швидше за все під’єднали зарядний через адаптер в розетку. Сам виробник рекомендує заряджати браслет «слабкими струмами». Зараз в мене полетять помідори «А я ось через розетку заряджаю і все нормально». Так погоджуся, захист батареї допомагає пристрою взяти стільки скільки потрібно, але від цього сама капсула може нагріватися або захист може не спрацювати.

Найефективніший спосіб – підживлення від Powerbank в режимі низького струму. Або можна поставити заряджати Mi band 3 від ПК. Не слід тримати гаджет на зарядці довше 3 годин, оскільки у нього немає запобіжника від такого навантаження. В середньому від 0 до 100% девайс заряджається за 2 години.

Автономність

Виробник заявляє, що при звичайній роботі Mi Band 3 пропрацює близько 20 днів. В цілому так воно і є, але сумніваюся, що його купують тільки для перегляду часу. У моєму випадку, трекер живе тиждень в режимі виміру пульсу в момент сну плюс інтервально (кожні 10 хвилин протягом дня) і безперервно під час тренувань, постійного підключення до телефону для отримання повідомлень.

Читайте також  На такий годинник давно чекали: розкрито головну особливість нових Apple Watch

Я повністю задоволений результатом, хоч Mi Band 2 в аналогічних умовах тримався 10-14 днів. Тут грає роль великий дисплей годинника, покращений функціонал і т.д.Як збільшити автономність?

Велика частина заряду йде на роботу пульсометра і отримання повідомлень (синхронізація по Синьозубого). Якщо відімкнути одну з цих функцій, то автономність пристрою сильно збільшиться. Але на своєму досвіді можу сказати, що без цих функцій я не уявляю роботу трекера. Тиждень функціонування на одній зарядці для мене норма. А як йдуть справи у вас?

Не реагує на зарядку

Якщо Mi band 3 повністю розрядився і не включається, а після підключення до зарядки не реагує, то це може бути викликано декількома причинами. Якщо ви впевнені, що браслет був повністю робочим і просто пропустили момент його зарядки, то раджу підключити його до комп’ютера на кілька годин. Якщо браслет не відновиться можна за аналогією з другим бенд покласти його в морозилку. Час заморозки варіюється від 5 хвилин до кількох годин. У деяких випадках допомагає звичайна спиртова серветка – протріть нею контакти і девайс може запрацювати.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут