Розробники корпорації практично завершили роботу над глобальним оновленням для Windows 10. Але випускати його поки не поспішають – очікується, що він з’явиться тільки в наступному році. Поки що Microsoft має намір закінчити тестування версії 19Н2. До цього процесу планується приступити навесні. У березні відбудеться фінальне тестування, а в квітні очікується, що оновлення стане доступним для всіх призначених для користувача машин.

Що буде в оновленні версії 19Н2? За попередніми даними, воно буде включати нову тему, новий вбудований пакет Office, підтримку Kaomoji.

А ось версія 20Н1 принесе найбільш глобальні зміни і стане найбільшим пакетом в історії операційної системи. Вона буде доступна безкоштовно (для всіх власників ліцензії). Інших подробиць поки немає. Є думка, що інтерфейс ОС буде повністю змінений.

Стандартно розробник випускає по 2 поновлення на рік і проводить їх відкрите тестування. Але зараз представник корпорації Дона Саркар повідомила, що для пакета оновлень 2020 року треба буде провести додаткове тестування. За її словами, в пакеті є «речі, на які потрібно витратити більше часу».

Насправді керівництво Microsoft визнало, що якість пакетів оновлень за останній час сильно впала. Втомившись від численних скандалів і причіпок, керівники прийняли рішення збільшити термін тестування версій до 1 року.

У минулому році теж вийшло два поновлення для «десятки»: навесні і восени. Вони містили істотні зміни і стали причиною декількох скандалів про зникнення даних.У квітневій версії під назвою 1803 була кардинально змінена функція «Хронологія», демонстрація контактів в додатку «Люди». Удосконалено обмін даними з пристроями, що підключаються, поліпшена система діагностики, розширені мовні пакети.

У жовтневому варіанті 1809 з’явилася можливість синхронізації пристрою зі смартфонами. Також з’явилась багатозадачність буфера обміну з «хмарним» зберіганням. Новинкою стала клавіатура Swiftkey, а також опція закріплення ярликів в меню «Пуск». З’явилися настройки для автозапуску медійного контенту, ігрова панель стала більш інформативною. Збільшилися можливості для обробки знімків з екрана.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут