Незважаючи на спроби Microsoft активно просувати Windows 10, особливо в ділових колах, багато людей продовжують працювати з Windows 7. Інтерес до старої версії платформи навіть спонукав Microsoft розширити підтримку Windows 7 до кінця 2023 року. Однак, якщо ви використовуєте це програмне забезпечення, корисно знати, що компанія більше не надає ключові оновлення безпеки. Це робить комп’ютери з Windows 7 зручною мішенню для хакерів.

Останнє попередження системи безпеки надійшло від Google, який виявив ключову вразливість в коді Windows. Оскільки Microsoft вже представила оновлення для пристроїв з Windows 10, що забезпечує захист від цієї проблеми. Новий звіт Google про безпеку показує, що пристрої Windows 7, як і раніше уразливі, повідомляє SlashGear. Компанія навіть закликала користувачів перейти на Windows 10 і встановити останні оновлення для системи безпеки.

Google також рекомендує встановити Chrome 72.0.3626.121 або вище, якщо ви використовуєте даний веб-браузер, щоб захистити себе від цієї уразливості. Той факт, що Microsoft вже починає заключну стадію підтримки Windows 7, означає, що вона більше не буде надавати оновлення безпеки. Нові версії популярних додатків більше не підтримують Windows 7. Це вимагає, щоб кожен користувач самостійно вживав заходів для забезпечення безпеки своїх особистих даних.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут