За словами галузевих джерел, Honor може стати успішним брендом мобільних телефонів після відділення від Huawei, але зіткнеться з проблемами, ставши конкурентом для своєї колишньої материнської компанії.

Джерела зазначають, що виділення Honor в окрему компанію може допомогти ланцюжку поставок, в яку входять деякі тайванські фірми, обійти заборону на торгівлю в США, а також буде являти собою зростаючу загрозу для Xiaomi, Oppo і Vivo.

Рішення Huawei зробити Honor нової незалежної компаній тільки не перший погляд можна порівняти з рішеннями Xiaomi і Oppo створити компанії Redmi і Realme відповідно. При цьому співпраця між Honor і Huawei може бути не таким гладким, як між Xiaomi і Redmi або Oppo і Realme.

Уряд США продовжить стежити компанією Honor, чия нова управлінська команда включає керівників з Huawei. При цьому первісна розробка продуктів, управління ланцюжком поставок і виробництво, як повідомляється, як і раніше будуть залежати від Huawei.

Поки що точно невідомо, чи зможе Honor працювати так само ефективно, як Redmi або Realme, і як вона буде підтримувати співпрацю з Huawei. Як тільки Honor зарекомендує себе як незалежний бренд, ніщо не завадить йому стати прямим конкурентом Huawei.

Читайте також  Google хоче розширити використання операційної системи Fuchsia

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут