За словами галузевих джерел, Honor може стати успішним брендом мобільних телефонів після відділення від Huawei, але зіткнеться з проблемами, ставши конкурентом для своєї колишньої материнської компанії.

Джерела зазначають, що виділення Honor в окрему компанію може допомогти ланцюжку поставок, в яку входять деякі тайванські фірми, обійти заборону на торгівлю в США, а також буде являти собою зростаючу загрозу для Xiaomi, Oppo і Vivo.

Рішення Huawei зробити Honor нової незалежної компаній тільки не перший погляд можна порівняти з рішеннями Xiaomi і Oppo створити компанії Redmi і Realme відповідно. При цьому співпраця між Honor і Huawei може бути не таким гладким, як між Xiaomi і Redmi або Oppo і Realme.

Уряд США продовжить стежити компанією Honor, чия нова управлінська команда включає керівників з Huawei. При цьому первісна розробка продуктів, управління ланцюжком поставок і виробництво, як повідомляється, як і раніше будуть залежати від Huawei.

Поки що точно невідомо, чи зможе Honor працювати так само ефективно, як Redmi або Realme, і як вона буде підтримувати співпрацю з Huawei. Як тільки Honor зарекомендує себе як незалежний бренд, ніщо не завадить йому стати прямим конкурентом Huawei.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут