Журналісти видання MedicalXpress опублікували новий матеріал, в якому описується несподіване відкриття вчених з Південно-західного медичного центру Університету Техасу і Університету Чикаго. Так, вони виявили позитивний вплив кишкових бактерій на лікування раку.

Для виявлення впливу біфідобактерій на лікування онкологічних захворювання вчені провели експерименти на мишах. В результаті було встановлено, що кишкові бактерії здатні не просто накопичуватися в кишечнику, але і переміщатися в пухлину. Вчені припускають, що після міграції біфідобактерій в пухлину вони провокують імунітет, стимулюючи вироблення імунних сигнальних молекул, активуючи імунні клітини. А це, в свою чергу, позитивно впливає на лікування раку, адже в комплексі з лікуванням анти-CD47 імунні клітини починають ліквідувати пухлина.

“Наше дослідження демонструє, що певний член мікробної популяції кишечника підвищує протипухлинну ефективність анти-CD47 шляхом колонізації пухлини. Введення конкретних видів бактерій може бути новою і ефективною стратегією різних анти- пухлинних імунотерапії“, – поділилися вчені.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут