Японські вчені почали використовувати черв’яків для виявлення раку починаючи з нульової стадії. Про це повідомили журналісти, які поспілкувалися з головою Hirotsu Bio Science Inc Хіроцу Такаакі.

Повідомляється , що нова методика грунтується на особливості круглих черв’яків реагувати на хімічний подразник, внаслідок чого вони починають наближатися до вподобаним ними запахів. В рамках дослідження з’ясувалося, що черв’яки виявляють інтерес до сечі людини з раком, тоді як до сечі здорової людини –  не наближаються. Так, вчені можуть виявити наявність раку лише по переміщенням хробака до сечі пацієнта.

На даний момент дана методика виявляє близько 15 видів онкології, причому точність даного способу складає 86,8%. “Ми працюємо над створенням особливих видів хробаків за рахунок зміни їх генів, які могли б визначити конкретний вид раку. Ми поставили собі за мету вивести черв’яків, які могли б визначити такий вид онкології, який важко діагностується , такий як рак підшлункової залози, і прийти до здійснення таких аналізів вже через два роки “ , – поділився Хіроцу Такаакі.

Читайте також  Вчені виявили позитивний вплив кишкових бактерій на лікування раку

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут