Дослідники Samsung Advanced Institute of Technology (SAIT) спільно з представниками Массачусетського технологічного інституту (MIT) розробили новий спосіб відстеження рівня глюкози в крові.

Перевагою нового способу є те, що він неінвазивний, тобто для аналізу не потрібно брати кров пацієнта, завдаючи біль і дискомфорт. Для цього застосовується технологія під назвою Рамановская спектроскопія.

“Неінвазивний моніторинг рівня глюкози в крові активно обговорювався протягом десятиліть, і я вірю, що наша робота допоможе визначити напрямок майбутніх досліджень у цій сфері. Ми продовжимо шукати вирішення складних завдань і сподіваємося, що це призведе до виходу неінвазивних датчиків глюкози в крові на ринок і в кінцевому підсумку допоможе полегшити життя людям з діабетом”, – Сон Хен-Нам (Sung Hyun Nam), магістр лабораторії мобільного охорони здоров’я SAIT.

Рамановська спектроскопія використовує лазери для ідентифікації хімічного складу крові. Дослідження застосування цього способу для визначення рівня глюкози продемонстрували здатність вимірювати його насамперед шляхом представлення статистичних кореляцій з контрольною концентрацією цієї речовини в біоматеріалі.

Щоб подолати обмеження, які виникли в ході попередніх досліджень, вчені Samsung розробили позаосьову систему комбінаційного розсіювання світла, яка дозволяє безпосередньо спостерігати піки комбінаційного розсіювання глюкози в шкірі. Використовуючи цю систему, вони продемонстрували одне з найвищих значень точності прогнозування серед неінвазивних технологій.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут