Samsung вирішила проблему налаштування антен стільникового зв'язку за допомогою дронів і ШІ

Компанія Samsung знайшла новий спосіб налаштування антен 4G і 5G з використанням безпілотних літальних апаратів в сукупності зі штучним інтелектом. Компанія успішно випробувала новий механізм конфігурації антен за допомогою дронів. Це рішення запропонує телеком-операторам простий спосіб управління вузлами стільникового зв’язку, оптимізації продуктивності мережі і підвищення безпеки співробітників.

Мережевий інженер може, залишаючись на землі, використовувати смартфон для управління безпілотником, обладнаним камерою для захоплення зображень і відео. Візуальні дані передаються на хмарні сервери протягом декількох секунд, а технологія глибокого навчання дозволяє миттєво перевірити азимут і кут нахилу антени.

На демонстрації Samsung інженерам знадобилося менше хвилини, щоб передати візуальні дані антен в хмару, обробити результати і переглянути їх у режимі реального часу на екрані смартфона. Весь процес, включаючи запуск безпілотника, захоплення візуальних даних, їх обробку і налаштування антен, укладається в п’ятнадцять хвилин. Для порівняння, підйом на вежу стільникового зв’язку і виконання всіх завдань вручну займає кілька годин. Більш того – цей процес небезпечний.

Читайте також  Розроблено високоточну систему навігації для смартфонів

Samsung планує завершити розробку нового способу налаштування антен 4G і 5G до кінця цього року. Південнокорейська фірма також заявила, що планує створити технології, що дозволяють інженерам дистанційно регулювати кути антени за допомогою ПК або смартфона.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут