Компанія Xiaomi славиться якісними фітнес-трекерами, серія Mi Band заробила народну любов, все більше користувачів очікують виходу нових гаджетів під цим брендом. І, як раніше стало відомо, цього року компанія випустила для країн Європи версію свого розумного браслету з датчиком NFC для безконтактного розрахунку.

До України їх привезли, всього чотири місяці назад, у вересні магазин MI Store спільно з Алло заявили про продаж Xiaomi Mi Smart Band 4 NFC за ціною 1 299 гривень. Зараз, згідно аналітичного сайту e-katalog його вартість знизилась до 899 гривень у офіційних продавців. Крім того, цінник впав і в неофіційних продавців, там за нього просять щонайменше 885 гривень. Втім, до годинника можна прив’язати лише карти Mastercard, для карт Visa ця функція в Україні недоступна.

Нагадаємо, Mi Band 4 отримав 0,95 дюйовий кольоровий AMOLED-дисплей, захищений склом 2,5D, який відображає всю необхідну користувачу інформацію.

Браслет отримав сучасний рівень водозахисту (5АТМ), достатній для плавання, а вбудоване ПЗ дозволяє контролювати такого роду тренування. Ще однією ключовою особливістю Mi Band 4 стала підтримка голосового управління, за допомогою якого можна, зокрема, взаємодіяти з системою розумного будинку або швидко отримати дані з пульсометра (підтримує зчитування в режимі 24/7. До смартфону на Android 4.4 KitKat або більш нової або iOS 9 або більш нової здійснюється по Bluetooth 5.0 LE. Заявлений час автономної роботи – 15 днів. Mi Band 4 буде доступний в трьох кольорах.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут