У зв’язку з поголовним носінням масок щоб уникнути зараження коронавірусом, власники останніх моделей iPhone, де є функція Face ID і відсутня Touch ID, почали скаржитися на незручність користування датчиком розпізнавання особи. І це не дивно, адже в масці він не завжди ідентифікує власника. Це не змогло не позначитися на рішенні виробника щодо iPhone 12 і внесення в його конструкцію деяких змін уже по ходу розробки.

Одним з таких нововведень (якщо це можна назвати нововведенням), стане наявність Touch ID, що дозволить при наявності таких захворювань, працювати зі смартфоном без проблем. Вже зараз з’явилося повідомлення, що Apple, спільно з BOE і Qualcomm почали роботу над впровадженням Touch ID в смартфон. Є велика ймовірність того, що цей датчик буде інтегрований безпосередньо в дисплей, так що про велику рамку внизу дисплея можна не замислюватися.

Більш того, якщо це станеться, Apple зовсім може відмовитися від використання Face ID (хоча деякі ставлять це під велике питання) і тоді виробник зможе ще більшою мірою зменшити моноброву зверху дисплея. Що стосується самого iPhone 12, то вже зараз відомо, що у вересні ми його не побачимо. Ймовірно, його анонс відбудеться в листопаді, але і це один з найбільш оптимістичних варіантів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут