Недорогі смартфони навчать заряджатися наполовину всього за 15 хвилин, а все завдяки компанії Qualcomm, яка буквально вчора представила новий стандарт Quick Charge 3+.

 

Нагадаємо, що ще в далекому 2017 році Qualcomm офіційно представила стандарт Quick Charge 4+. У зв’язку з чим багато користувачів, чекаючи новий стандарт, думали про Quick Charge 5 або 5 +, але ніяк не про випущеного вчора Quick Charge 3+. Повідомляється, що новий стандарт оснастить швидкою зарядкою недорогі моделі смартфонів. Так, в число пристроїв, які матимуть підтримку новинки, входять смартфони на базі Qualcomm Snapdragon 765, Snapdragon 765G, а також майбутніх процесорах Snapdragon.

Відзначається, що завдяки новому стандарту користувачі недорогих смартфонів зможуть зарядити пристрій наполовину всього за 15 хвилин, що, до слова, на 35% швидше минулих поколінь. Крім того, температура нагріву Quick Charge 3+ як мінімум на 9 ° С менше. Також джерела згадують підтримку USB Type-A і Type-C, а також зворотну сумісність з гаджетами Quick Charge минулих поколінь.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут