Технологічний прогрес не стоїть на місці. Уже в 2020-му році світ побачить велика кількість новинок. Так, портал mport вирішив розповісти, які технології увійдуть в тренди наступного року.

  • 5G Інтернет. Нове покоління мобільного зв’язку забезпечує найвищу пропускну здатність. Завдяки цій технології ми легко і швидко зможемо завантажувати великі обсяги інформації, а з’єднання буде більш стабільним. Але не інтернетом єдиним: 5G забезпечить роботу автоматизованих систем, роботів і безпілотних транспортних засобів, розвиваючи “інтернет для речей”.
  • Безпілотні автомобілі. Довірити водіння безпілотнику можуть зважитися не всі. Звичайно, разом на безпілотне водіння всіх переводити не стануть, але сфера буде безперервно розвиватися. Наприклад, глава Tesla Ілон Маск пообіцяв, що в 2020 його компанія закінчить роботи над повністю безпілотним автомобілем, який буде забезпечений системою автоматичного гальмування і зміною смуг.
  • Послуги штучного інтелекту. Штучний інтелект можна і потрібно використовувати як засіб поліпшення сервісу і бізнес-процесів. Але більшості компаній і сервісів розробка власного ІІ не буде вигіднішою, бо вони будуть звертатися до гігантам на зразок Amazon, Google і Microsoft.
  • Ідентифікація. Інтернет речей і захист інформації тісно пов’язані, а тому ідентифікація в самих різних проявах стане просто необхідною. Камери, датчики або навіть пошук по базах осіб будуть застосовуватися частіше. Наприклад, в службах таксі зможуть використовувати технологію, що розпізнає втома водія, а в аеропорту Дубая вже використовують датчик розпізнавання осіб для прискорення перевірки пасажирів.
  • Індивідуальна медицина. Підхід до лікування також зміниться: різні люди по-різному переносять хвороби і реагують на ліки, тому й лікування має бути індивідуальним. Такі рішення вже використовують для вакцин від раку, виходячи з даних про мутації клітин кожного хворого.
  • Розширення реальності. Віртуальна реальність повністю занурює в своє середовище, а доповнена реалізується (по крайней мере, зараз) за допомогою смартфона. У змішаній же можна не тільки бачити, а й взаємодіяти з віртуальними об’єктами, наприклад, з голограмами.
  • Блокчейн. Марк Цукерберг збирається запустити Libra, а Павло Дуров – Gram, які, по суті, стануть інструментами фінансових операцій прямо в месенджерах. Загалом, поки в одних країнах ніяк не можуть постелити нормальні дороги та забезпечити нормальне покриття мобільної мережі, в інших вже у всю штопають штучний інтелект. Ось так ось. Подивимося ж, чим здивує 2020 рік.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут