Досить популярна технологія від Nvidia щодо обмеження часто змінюється, що скаче частоти оновлення монітора, що має назву G-Sync, користується вкрай великою популярністю серед геймерів. Це обумовлено тим, що ця технологія знімає зайве навантаження з відеокарти, дозволяючи їй надавати стільки кадрів в секунду (FPS), скільки можливо. Крім більш стабільної і приємною оку частоти кадрів, G-Sync одночасно з цим так само усуває вхідні затримки, що робить гру більш чуйною до ваших команд, а так само і прибирає різні візуальні артефакти, як наприклад розмите зображення і розрив екрану. У тому випадку, якщо ви купите монітор, оснащений технологією G-Sync, ви неодмінно отримаєте набагато більш плавний і приємний ігровий процес, і, отже, вкрай плавні і хороші анімації. Однак ціна такого задоволення досить висока. Монітор, з вбудованою технологією G-Sync коштує близько 350 доларів за дисплей з роздільною здатністю 1080p, ну а за монітор з роздільною здатністю 1440p або 4K вам прийдется віддати в рази більше – від декількох сотень, до пари тисяч доларів. Але в тому випадку, якщо для вас це занадто дорого для вас, у Nvidia є альтернативи.

Nvidia надала підтримку технології G-Sync тепер не тільки в моніторах, спочатку заточених під неї, а й в ряд деяких ігрових моніторів, з самого початку не мали цієї функції. Додавання цієї можливості відбувається через оновлення програмного забезпечення для 15 різних ігрових моніторів, оснащених схожою технологією AMD FreeSync. Це рішення що розширило кількість дисплеїв з підтримкою G-Sync. Тепер же ціни більш демократичні. Вони починаються від 189 доларів. Якщо ж у вас вже є один з подібних моніторів, а разом з цим є відеокарта від Nvidia – GeForce GTX десятої серії, або RTX двадцятої серії, то G-Sync автоматично активується після установки останньої версії драйвера.

Але що ж відрізняє подібні моделі з G-Sync, від сотень моніторів FreeSync на ринку? Компанія вирішила розповісти про всі переваги їх технології в порівнянні з конкурентами, і заявила наступне: «Ряд тестів підтверджує, що монітор з вбудованою G-Sync, позбавлений таких графічних артефактів, як пульсація, мерехтіння, ореоли, гасіння, або інших неприємних моментів під час використання монітора з G-Sync. Крім цього тести також підтверджують той факт, що при активації цього режиму, частота кадрів не змінюється. З технологією G-Sync геймери отримають новий, виключно приємний досвід. »Варто відзначити, що дана заява – чиста правда. Проводилось безліч тестів, які повністю підтверджували ці слова. В кінцевому підсумку варто зазначити, що тепер найдешевший монітор, що підтримує G-Sync, варто 189-199 доларів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут