У США йде судовий процес між представниками групи LGBTQ YouTube і представниками материнської компанії YouTube.

Суть проблеми полягає в тому, що кілька користувачів YouTube подали позов в серпні 2019 року, стверджуючи, що алгоритм YouTube пригнічує рекомендації і ускладнює отримання доходу від реклами. Компанія заперечує, що дискримінує творців. У первісному позові стверджується, що YouTube використовує «незаконні методи регулювання, поширення та монетизації контенту, які стигматизують, обмежують, блокують, демонетизують і завдають матеріальної шкоди ЛГБТ-позивачам і більшій ЛГБТ-спільноті». У позові стверджується, що з особистостями LBGTQ поводяться несправедливо і неконституційно через вміст їх відео і того факту, що вони ідентифікують себе, як дивні творці.

Google заперечує ці заяви, стверджуючи, що алгоритми поширення платформи захищені розділом 230 Закону про пристойне спілкування (Section 230 of the Communications Decency Act).

Кілька тижнів тому міністерство юстиції втрутилося, щоб захистити цей закон, і по суті, стало на бік Google і попросило суд закрити справу. Департамент стверджував, що Розділ 230 не обмежує контент, який ютубери можуть завантажувати на YouTube, і YouTube також не забороняє авторам завантажувати контент.

Загалом, це питання досить складне для розуміння простого обивателя, оскільки в США діє досить багато законів в області інтернет ресурсів і не все так однозначно.

Рішення про припинення справи в даний час приймається суддею.

Для тих, хто хоче докладніше розібратися в питанні посилання.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут