Новий браузер Microsoft Edge тепер доступний через Windows Update

Компанія Microsoft починає активно поширювати свій новий браузер Edge через Windows Update. Нова версія Edge на основі Chromium була випущена в січні, але користувачам Windows довелося спеціально її завантажувати. У статті служби підтримки Microsoft наголошується, що новий Edge тепер доступний у службі Windows Update, що означає, що новинка скоро з’явиться на більш ніж 1 мільярд використовуваних пристроїв Windows 10.

Схоже, що Edge буде автоматично встановлений через служби Windows Update в Windows 10 версії 1803 і вище. Це охоплює переважну більшість версій Windows 10, які в даний час підтримуються, а це значить, що скоро вони повинні з’явитися в службі Windows Update для всіх. Як завжди, це поступове розгортання, тому користувачі зможуть не відразу побачити новий браузер у службі Windows Update.

Новий браузер Microsoft Edge тепер доступний через Windows Update

Microsoft планує представити в Edge вертикальні вкладки, нову функцію пошуку по бічній панелі і інтеграцію Pinterest в найближчі місяці. Microsoft також працює з Google над поліпшенням підтримки перевірки орфографії і прокрутки, а також над поліпшенням підтримки Progressive Web Apps (PWA) в Edge.

Посилання на статтю служби підтримки Microsoft.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут