Незабаром після першого натяку на появу платних функцій в сервісі «Google Фото» компанія змінила політику зберігання призначених для користувача фотографій в хмарі. Тепер власникам Android-гаджетів доведеться стежити за об’ємом своєї галереї – або заплатити за розширення доступного простору.

За заявою служби підтримки Google, вже з 1 червня 2021 року синхронізований з хмарним сховищем медіаконтент, а також файли документів, створених за допомогою сервісів компанії, будуть зараховуватися в рамках ліміту на 15 ГБ даних в «Google Диску», що надається власникам облікових записів безкоштовно. Нововведення не торкнеться лише завантажених до зазначеної дати матеріалів в «високій якості» (стислі до 16 Мп знімки і відео з роздільною здатністю не більше 1080p).

Щоб збільшити обсяг сховища, користувачам буде запропоновано тарифний план Google One. Так, 100 ГБ додаткового дискового простору на сервері компанії обійдуться власникам Android-гаджетів в 562,30 грн. при одноразовій оплаті, або 55,98 грн. при періодичному виставленні рахунку. Винятком стануть власники смартфонів сімейства Google Pixel – для них обмежень за обсягом зберігання файлів в хмарі передбачено не буде.

Зміна політики щодо сервісу компанія пояснює зростаючим обсягом даних, що зберігається – при цьому Google вказує, що і так пропонує втричі більше безкоштовного обсягу в порівнянні з Apple iCloud.

«Сьогодні в Google Фото зберігається понад 4 трильйона фотографій, і кожного тижня завантажується 28 мільярдів нових фотографій і відео. Оскільки багато з вас покладаються на Google Фото для зберігання своїх спогадів, важливо, щоб це був не тільки відмінний продукт, але і продовжував задовольняти ваші потреби в довгостроковій перспективі », – йдеться в заяві компанії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут