iPhone 11 з iOS 14 на борту був вкрадений і проданий

Невідомий співробітник Apple вкрав iPhone 11 з попередньої версією iOS 14 і продав його за кілька тисяч доларів в грудні 2019 року. В результаті цього в інтернет потрапив вихідний код iOS 14, витоки з якого розкривалися на початку 2020 року. Про це повідомило видання Vice з посиланням на власні джерела.

iPhone 11 з iOS 14 на борту був вкрадений і проданий

Копія вихідного коду iOS 14 з вкраденого iPhone 11 була отримана закордонним виданням 9to5Mac. За останні кілька місяців воно опублікувало багато інформації про можливості iOS 14. Стало відомо, що в iOS 14 можуть з’явитися повноцінні віджети на головному екрані iPhone, оновлений розділ зі шпалерами , щонайменше два нових додатки та інші нововведення.

У Vice відзначили, що мова йде про ранню альфа-версію iOS 14, не всі функції з якої з’являться у фінальній збірці. Проте, настільки великий витік в Apple стався вперше, підкреслили у виданні.

Apple презентує iOS 14 через місяць, 22 червня, в перший день конференції WWDC 2020. Через складну епідеміологічну ситуацію WWDC 2020 пройде повністю в онлайн-режимі.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут