Міністерство енергетики США завершило цей тиждень публікацією остаточного рішення, згідно з яким чинні стандарти стосовно ламп розжарювання не повинні бути змінені, «оскільки переваги більш суворих стандартів не переважують вартість для американського народу». За результатами аналізу запропонованих змін було зроблено висновок, що підвищення ефективності ламп розжарювання може обійтися споживачам більш ніж в 300% в порівнянні з ціною сучасних ламп розжарювання.

Відповідно до Закону про енергетичну політику та енергозбереження (EPCA) міністерству енергетики заборонено вводити змінений стандарт, який не призведе до значного заощадження енергії, не є технологічно здійсненним або економічно не виправданим. Щоб оцінити, чи є стандарт економічно виправданим, необхідно визначити, перевищують переваги стандарту його тягар, враховуючи сім факторів, включаючи економічний вплив на споживачів і виробників, а також економію на експлуатаційних витратах у порівнянні з будь-яким підвищенням цін. В даному випадку, як вже було сказано вище, виграш виявився економічно невиправданим.

Дослідження і розробки в галузі енергоефективного освітлення призвели до того, що середня вартість світлодіодних лампочок знизилася з 2008 року майже на 90%. За цей же період число світлодіодних ламп, встановлених в будинках, збільшився з 100 000 до майже 202 млн штук. У Міністерстві очікують, що тенденція збережеться і за відсутності більш суворих стандартів. Тобто лампи розжарювання з часом будуть витіснені світлодіодними лампами без введення штучних обмежень.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут