Влада Ірану запропонували всім мусульманським державам випустити єдину криптовалюту для протидії економічному домінуванню США. З відповідним закликом виступив президент Ісламської Республіки Хасан Рухани.

Під час виступу на ісламської конференції в Малайзії в минулий четвер, 19 грудня, глава Ірану заявив, що з допомогою єдиного токена всі мусульманські країни зможуть мінімізувати використання американського долара.

Рухани звернув увагу на той факт, що США для боротьби зі своїми конкурентами часто використовують санкції, завдають удару по технологічному і фінансовому розвитку держави.

Президент ІРІ також підкреслив:

“Мусульманський світ повинен розробити заходи, щоб врятувати себе від панування долара США і американського фінансового режиму”.

Влада Малайзії підтримала ініціативу Ірану. На конференції були присутні представники Туреччини і Катару, але вони не прокоментували пропозицію Рухани.

Читайте також  Облачная АТС для офиса: преимущества

Про намір випустити власну криптовалюту Іран заявляв раніше неодноразово з 2018 року. Однак досі Тегеран так і не випустив цифровий актив, який допоміг би йому знизити залежність від долара.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут