У Кувейті продавали покоївок-рабинь за допомогою соціальної мережі Instagram.

Работоргівля нікуди не поділася в сучасному світі. Від цього явища страждають як чоловіки, так і жінки. Одних частіше відправляють в сексуальне рабство, інші ж стикаються з рабством робочим. Така діяльність є незаконною практично в усьому світі. А тому дуже дивно, що работорговці промишляють не лише з допомогою Deep Web, але і при використанні популярних соціальних мереж. І ось нещодавно стало відомо про ще один дуже неприємний випадок.

Так, у Кувейті работорговці продавали жінок за допомогою оголошень через Instagram та інші популярні соціальні мережі від Google і Apple. Про це написав портал Страна. Повідомляється, що за запевненням влади Кувейту, діяльність власників кількох акаунтів вже припинена.

Жінок пропонували на продаж як домробітниць через хештеги, такі як “покоївки на продаж”. Влада Кувейту заявила, що винним було наказано зняти рекламу. Вони також були змушені підписати юридичне зобов’язання, пообіцявши більше не брати участь у цій діяльності.

А ось в самому Instagram заявили, що видалили всі оголошення про продаж рабів і пообіцяли запобігати створенню нових подібних облікових записів.

Раніше повідомлялося, що в старому берлінському аеропорту Темпельхоф, який перестав функціонувати в 2008 році, хочуть відкрити бордель “швидкого обслуговування”. Дана пропозиція надійшла від мера берлінського округу Мітте Стефана фон Дасселя. Саме таким чином він має намір вести боротьбу з проституцією на вулиці Курфюрстенштрассе, яка вважається основним місцем проживання секс-робітниць в Берліні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут