Юридичні та дипломатичні органи Ірану готуються подати до суду на США за кібератаки. Керівник Організації цивільної оборони Ірану генерал Голам Реза Джалалі повідомив, що США створили кіберзагрози і неодноразово здійснювали атаки на Іран. За його словами, Штати зазнають юридичну відповідальність за свої дії, і судові органи Ірану спільно з Міністерством закордонних справ вже займаються цим питанням.

Як повідомляє видання Tasnim, організація цивільної оборони Ірану зробила цілий ряд кроків по зміцненню можливостей Ірану в області кібероборони. Приміром, за останні шість місяців було проведено понад 120 навчань, і 70% з них були спрямовані на розробку тактик оборони проти кібератак на критичну інфраструктуру.

Нагадаємо, більше року тому Голам Реза Джалалі повідомляв про перемикання США з реальних атак на атаки в кіберпросторі. Після укладення ядерної угоди (так званого Спільного всеосяжного плану дій) США запустили в кіберпросторі проекти на зразок Nitro Zeus, зазначав генерал.

Nitro Zeus — назва проекту по здійсненню складних, добре фінансованих високотехнологічних кібератак після операції по поширенню шкідливого ПЗ Stuxnet. На відміну від Stuxnet, який завантажується на вже готові системи і призначеного для втручання у певні операції, Nitro Zeus впроваджується в системи на стадії виробництва, а його вбудовані функції дозволяють здійснювати більш ефективні кібератаки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут