Кілька цікавих функцій, і вони спростять роботу зі смартфоном, а також допоможуть приховати важливі для Вас дані. Почнемо з місця в кар’єр.

Вирішення проблем

Не можу сказати, що це супер-важлива функція – це просто повідомлення про те, що в оболонці щось не так. Могло закінчитися місце, стоять неправильні настройки, мережа працює з перебоями і віддає / приймає занадто багато трафіку. Є можливість відправити звіт про роботу пристрою, але це, скоріше, формальність. На ці звіти може бути і дивляться, але таких, як ми – мільйони.

1x1609037645_screenshot_1963.jpg.pagespeed.ic.ScYVyHTNMy.jpg (40 KB)

антиспам

А ось функція “Антиспам” дуже навіть корисна. По суті, це чорний список з деякими “добавками” у вигляді можливості заносити номера і в “білий список”, контакти з якого зможуть додзвонитися до Вас без проблем.

У налаштуваннях є можливість включити блокування викликів з незнайомих номерів або виклики взагалі з будь-якого номера, якщо Ви не любитель поговорити по телефону або у Вас важлива справа, від якого ну ніяк не можна відволіктися. Справи не чекають!

2x1609037583_screenshot_1964.jpg.pagespeed.ic.DaYWN7SnO4.jpg (12 KB)

захист додатків

Знахідкою для все приховують від сторонніх очей людей стане захист додатків. Вона має в собі відразу дві найправильніший функції: захист будь-якої програми з допомогою пароля / узору, а також приховування іконки будь-якої програми. Можна запароліть соц. мережі, банківські клієнти, галерею нарешті! А з відбитком пальця все це стає ще зручніше. Тотальна безпеку.

3x1609037550_screenshot_1965.jpg.pagespeed.ic.7qPYfM6gv8.jpg (74 KB)

Джерело: china-review.com.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут