Минулого місяця OPPO показала концепт розтягуваного смартфона OPPO X 2021 . Він в продаж не надійде, але, схоже, в планах у компанії випустити інший апарат зі схожою конструкцією. Його якісні зображення були виявлені в документації виробника.

Представлений на зображеннях апарат в складеному стані має форму невеликого квадрата з екраном, що займає практично всю передню сторону. При необхідності його можна витягнути в висоту, отримавши таким чином смартфон більш звичної форми. Неясно, чи потрібно його розтягувати вручну або ж цей процес буде автоматизовано, як в Концептфони OPPO X 2021.

На лівій і правій гранях зверху є спеціальні кільця. Передбачається, що з їх допомогою смартфон буде кріпитися до ремінця, щоб його можна було носити на шиї як модний аксесуар. Тут варто відзначити написи на корпусі: вони вказують, що пристрій розробляється у співпраці з відомим американським дизайнером Томом Фордом. 

Про технічні характеристики гаджета нічого не відомо, як і про дату його випуску. Однак раніше апарат з такою ж конструкцією був помічений в патентах OPPO, а тепер в документації компанії з’явилися і якісні зображення, що може свідчити про швидкий вихід моделі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут