Кілька років тому кастомні прошивки користувалися величезною популярністю. Розробники далеко не завжди випускали ідеальне програмне забезпечення для своїх смартфонів, тому ентузіастам доводилося створювати власні варіанти прошивки з модифікованими інтерфейсами, root-правами та іншими блек-джек.

 Однак останнім часом ця тенденція ослабла, оскільки претензій до фірмовим прошивка стає все менше. Також виробники смартфонів частенько не надає доступ до вихідного коду.

Проте компанія Xiaomi відкрита доступ до коду деяких популярних моделей. Йдеться про Redmi 9 (на індійському ринку Redmi 9 Prime), Redmi 9 Power (індійська версія Redmi Note 9 4G). Також відкрито системний код для Redmi Note 9 Pro 5G, відомого під ім’ям Xiaomi Mi 10T Lite в деяких регіонах. Все це призведе до того, що найближчим часом ми зможемо отримати для даних смартфонів безліч призначених для користувача і кастомних прошивок, деякі з них можуть бути засновані на базі чистої версії Android, можуть з’явитися прошивки з графічними інтерфейсами від інших виробників, наприклад EMUI.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут