Першим флагманським смартфоном Honor  після набуття брендом незалежності стане модель V40. Хоча сам виробник ще не оголосив точну дату прем’єри новинки, це вже зробив один з китайських мережевих інформаторів – а заодно опублікував тизер, який демонструє ігрові можливості дисплея гаджета.

Згідно банеру який з’явився в соціальній мережі Weibo, конференція, присвячена продукції Honor V40 відбудеться 13 січня 2021-го. З огляду на те, що в минулому році компанія представила новий смартфон за день до подібного заходу, інсайдери впевнені, що Honor V40 буде представлений 12 січня.

Ще один тизер присвячений геймерським можливостей пристрою. Згідно зображенню, популярний мобільний Раннер запускали на смартфоні з кадровою частотою 120 fps. Це побічно підтверджує наявність у гаджета 120-герцовой матриці. Раніше мережеві джерела повідомили, що частота дискретизації сенсора гаджета перевищить позначку в 270 Гц.

Згідно з попередніми звітами, флагман отримає 6,72-дюймовий OLED-екран і буде побудований на базі процесора MediaTek Dimensity 1000+. Крім того, апарат, як очікується, буде підтримувати швидку дротову зарядку потужністю 66 Вт і 45-ватні бездротові адаптери живлення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут