Третє покоління підекранних фронтальних камер від Xiaomi – штука дуже загадкова. Представники компанії заявляють про швидку її появі. То все чутки про Mi 11 говорять, що пристрій отримає звичний модуль селфі-камери, врізаний в дірку в дисплеї. І ось зараз, завдяки свіжим інсайдерськими даними, стало відомо, що подекранной Фронталки бути. Але бути лише в «старшої» Pro-версії.

Взагалі, 28 грудня від Xiaomi очікують анонса як мінімум двох версія флагмана: Xiaomi Mi 11 і Mi 11 Pro, передає Gizmochina. І якщо в основному пристрої мало чим відрізнятимуться, то застосування новітньої технології розміщення селф-камери все ж буде їх трохи різні. До слова, останні дані свідчать, що технологія камери під екраном третього покоління Xiaomi була готова ще в серпні цього року.

Нагадаємо, що і Mi 11, і Mi 11 Pro будуть працювати на базі флагманського Snapdragon 888, до 12 ГБ оперативної пам’яті і швидкі зарядки. «Молодшій» версії приписують блочок на 55 Вт, а ось «старша» може отримати все 100+ Вт. Очікується, що спочатку в продаж надійде Xiaomi Mi 11, а станеться це в найближчі тижні після анонсу. Трохи пізніше, на пару-трійку тижнів, у продажу з’явиться і Mi 11 Pro.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут