Вал сьогоднішніх новин про Xiaomi Mi 11 поповнився новою заміткою, в якій мова йде про вартість смартфона. Судячи з усього, один з інтернет-магазинів вирішив пробігтися попереду паровоза, і опублікував дані про ціну раніше всіх. На що ж можна розраховувати?

Mi 11 піде по стопах попередника і виявиться таким же недешевим флагманом. У базовій версії з 8 ГБ оперативної пам’яті і 128 ГБ флеш-пам’яті він оцінений в 690 доларів. І це на домашньому китайському ринку, в Європі ціна, в такому випадку, складе близько 700 євро. Для порівняння, що подешевшав (в порівнянні з попередником) Samsung Galaxy S21 в базовій версії з 128 ГБ пам’яті буде пропонуватися в Європі за 850 євро. Як бачимо, ціновий розрив між флагманами Xiaomi і Samsung скорочується.

Xiaomi Mi 11 в версії з 8 ГБ оперативної пам’яті і 256 ГБ флеш-пам’яті оцінений в Китаї в 735 доларів, а ціна варіанту з 12 ГБ ОЗП і 256 ГБ флеш-пам’яті – 800 доларів. Принаймі, Xiaomi Mi 11 Pro з поліпшеними камерою і екраном, а також підтримкою більш швидкої зарядки, виявиться ще дорожче.

Цікаво, що в разі Mi 11 вже обіцяно кілька ексклюзивних версій, в тому числі одна зі шкіряною (ймовірно, все-таки не з натуральної шкіри) тильної панеллю. Серед варіантів кольору перераховані чорний, білий і синій . Але, ймовірно, будуть і інші. Прем’єра Xiaomi Mi 11 і Mi 11 Pro відбудеться 28 грудня .

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут