Слідом за першими рендерами, частково розкрили особливості зовнішнього вигляду смартфона HONOR V40, в мережі з’явилося якісне повне зображення пристрою з обох сторін. Найбільший інтерес представляє модуль камери майбутнього флагмана: схоже, що при його розробці виробник надихався дизайном механічних годинників.

Згідно з публікацією китайського джерела, блок тильної камери пристрою нагадує циферблат класичного аксесуара, а самі об’єктиви «імітують» стрілочні хронографи. По периметру модуля також розміщена тахометричних шкала, дизайн якої запозичений у смарт-годин Honor Magic Watch.

Фронтальна панель гаджета примітна стала вже класичною для флагманських пристроїв бренду загнутим з боків під кутом 88 ° дисплеєм. Крім того, в матрицю врізана подвійна фронтальна камера, при цьому розмір об’єктивів селфі-датчиків, як запевняють інсайдера, на 20% менше, ніж у попередньої моделі серії.

За попередньою інформацією, HONOR V40 отримає 6,72-дюймовий екран з частотою оновлення 120 Гц і процесор MediaTek Dimensity 1000. Дата презентації майбутньої новинки все ще не оголошена.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут