Vivo вже заявила офіційно, що в наступному році представить мобільні продукти на базі Snapdragon 888. Сьогодні китайський гігант офіційно підтвердив, що наступним його флагманом стане iQOO 7 з 888-м процесором від Qualcomm, і показав, як буде виглядати новий мобільний пристрій.

У повідомленні iQOO в Weibo Post наведені перші офіційні зображення майбутнього смартфона. Також в ньому вказується, що iQOO 7 стане офіційним ігровим смартфоном King Pro League – одного з найбільших киберспортивних подій в Китаї.

З точки зору дизайну iQOO 7 демонструє несподіваний принцип розташування камер на задній панелі – у вигляді трикутника. Також ззаду розташований світлодіодний ліхтарик і лого бренду. Цікаво, що колірний дизайн задньої панелі iQOO 7 містить містить прямі алюзії до стилістики BMW, хоча офіційно партнерство брендів не підтверджено.

Попередні витоки свідчать про те, що iQOO 7 отримає плоский дисплей AMOLED, швидку зарядку 120 Вт, потрійну камеру з основним сенсором 50 МП, селфі-камеру на 16 МП і OriginOS на базі Android 11.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут