Huawei Mate 40 вже відзначався в базах даних різних бенчмарків – але автор YouTube-каналу SpeedTest G, в руки якого потрапило флагманський пристрій, поставив собі за мету перевірити продуктивність гаджета в реальних умовах. Як суперник для новинки блогер вибрав Samsung Galaxy Note20 Ultra на базі процесора Snapdragon 865 Plus, і опублікував результати порівняльних випробувань смартфонів в форматі відеоролика.

В бенчмарках, що навантажують в основному центральний процесор, оснащений 5-нм чіпом Mate 40 Pro, незначно випередив конкурента. Надолужити згаяне смартфон Samsung зміг при тестуванні вбудованої графіки, де відеочіп Adreno 650 виявився більш продуктивним, ніж Mali-G78 MP24. При цьому відрив в швидкості рендеринга був істотним – 10,5 секунди.

За підсумками тестування різниця в часі проходження повного циклу синтетичних випробування між пристроями склала 8 секунд на користь Samsung Galaxy Note20 Ultra. Проте блогер відзначив хорошу оптимізацію обох пристроїв, кожне з яких здатне справлятися навіть з «важкими» сценаріями роботи.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут