Починаючи з 2019 року Samsung стала активно розширювати серію смартфонів Galaxy A, доповнюючи її різними моделями з підтримкою мереж 5G. Черговою новинкою південнокорейського виробника електроніки, вихід якої запланований на 2021 рік, стане гаджет під назвою Galaxy A72, особливості дизайну якого, не чекаючи анонса, вже розкрив виробник аксесуарів.

Товарний знак Galaxy A72 Samsung зареєструвала ще кілька місяців тому, і вже з вересня інсайдери періодично стали публікувати відомості про неанонсовану новинку. Раніше індійський мережевий інформатор Суданшу Амбхоре заявив, що Galaxy A72 отримає чотири камери, що побічно підтвердила недавня публікація зображень пристрою в захисному чохлі.

За даними інсайдера, основний модуль апарату отримає датчики на 64, 8, 5 і 5 мегапікселів, а в набір оптики увійде телеоб’єктив з функцією триразового зума. Точна дата презентації смартфона невідома, але, за чутками, Galaxy A72 буде представлений разом з моделлю Galaxy A52 в січні 2021 року. Обидва пристрої, як видно, будуть поставлятися з оболонкою One UI 3.0 на базі Android 11.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут