Після введення санкцій з боку США китайська компанія HUAWEI представила власну операційну систему Harmony OS. Перша ітерація операційки вже активно встановлюється на телевізори та побутову техніку. Тепер же виробник назвав дату виходу HarmonyOS 2.0 для смартфонів.

Ван Ченлу, президент відділу, відповідального за споживче програмне забезпечення HUAWEI, опублікував анонс в соціальній мережі Weibo. За словами топ-менеджера, бета-версія HarmonyOS 2.0 для розробників буде доступна вже 16 грудня.

Крім того, в день виходу HarmonyOS 2.0 представники HUAWEI проведуть конференцію, де розкажуть про основні інструменти розробки і дорожній карті оновлень. На цьому заході будуть присутні технічні експерти і розробники операційної системи, яким присутні зможуть поставити свої запитання.

Очікується, що бета-версія HarmonyOS 2.0 буде доступна власникам смартфонів HUAWEI Mate 40 безпосередньо в день презентації. У перспективі операційка буде доступна на пристроях, що працюють на платформі Kirin 9000, Kirin 990 5G, Kirin 990, Kirin 985, Kirin 980, Kirin 820, Kirin 810 і Kirin 710. Раніше в компанії заявили, що в пріоритеті поновлення стоять гаджети, які працюють на прошивці EMUI 11.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут