В цьому році Apple була змушена по ряду причин перенести анонс нових iPhone на кілька тижнів. Передбачити терміни релізу наступного покоління флагманів бренду взявся авторитетний галузевий аналітик Мін-Чі Куо. У своєму новому прогнозі він повідомив орієнтовну дату наступної презентації і розповів, чи варто очікувати повторення «відкладеного старту» новинок в 2021 році.

За заявою Куо, регулярно публікує достовірні звіти, пов’язані з діяльністю Apple, компанія, швидше за все, вийде на звичний графік презентації iPhone 13 в вересні-жовтні 2021 року. Таким чином, бренд зможе почати виробництво нової лінійки пристроїв влітку, а не восени, як це сталося з iPhone 12.

Затримка при виході iPhone 12, за повідомленням близьких до Apple джерел, виявилася пов’язана з перебоями в ланцюжку поставок комплектуючих на тлі пандемії коронавірусу. З тієї ж причини компанія зіткнулася з деякими труднощами при відправленні своїх інженерів на заводи в Китаї з метою контролю якості складання та тестування готової продукції.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут