Всім привіт, до цих пір багатьом подобається 8-й Айфон, а також його брат – SE 2-го покоління. Але чи варто купувати їх в 2020 або навіть в 2021? Всі відповіді в нашому матеріалі. Поїхали!

Що нас взагалі змушує задумати про торішні моделі, крім ціни? Це розміри, у 8-ки і його спадкоємця – SE 2020 року, вони просто ідеальні. Тонкий і легкий корпус особисто мені дуже подобається. Я до цих пір використовую 8-ку просто тому, що вона в руці лежить як треба, особливо без чохла.

Актуальність прошивки. На iPhone 8 до цих пір прилітають останні оновлення. Версії  iOS 14 і більше нові будуть приходити ще кілька років: iOS 15 і 16 – точно, а SE 2 – до 17-ї версії прошивки – без сумнівів.

АКБ у них не гірші, ніж у нового iPhone 12 mini. Так що серед невеликих смартфонів ці дві моделі точно не гірші. При тому, що і вони теж підтримують бездротові зарядки. Хоча взагалі зарядка по повітрю набагато повільніше, ніж провідні, але вибір – завжди добре.

Процесори вистачить ще на дуже довго, особливо у SE 2020. Так що тут, у купі з постійно актуальними прошивками, жирний плюс.

Камери . У цих моделях монокамери, але вони дуже хороші, ви ж не весілля збираєтеся знімати на телефон. А звичайні фото для себе і для соцмереж вийдуть відмінними.

Класичні датчики відбитка пальця – взагалі топ. Маски при оплаті знімати не потрібно, а це зручно, погодьтеся.

Навіть FullHD в ФейсТайм 8 і SE 2 підтримують, як і більш сучасні моделі. Ця можливість стартує якраз з 8-ки.

Пам’яті буде досить: у обох моделей базова версія вже з 64 ГБ на борту, а топ – на 256.

Дисплеї у цих братів цілком непогані, роздільної здатності достатню для діагоналі в 4,7 “, а IPS піклується про очі. 

Ціни зараз цілком адекватні, вони різняться від міста і курсу валюти, але в будь-якому випадку цінники толерантні. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут