Samsung представила в магазині Google Play додаток під назвою GameDriver. Новинка покликана поліпшити продуктивність смартфонів в ігрових сценаріях за рахунок оновлення драйвера графічного процесора без зміни самої прошивки, подібно до того як це відбувається з відеокартами для ПК. Компанія також розповіла, які пристрої вже підтримують нову функцію, і пообіцяла з часом розширити цей список.

Додаток GameDriver було розроблено у співпраці з Google і виробниками графічних процесорів для мобільних платформ – Qualcomm і ARM. Воно дозволяє виділити апдейт драйверів GPU в окремий процес, що не зачіпає інші системні файли. При цьому скачування потрібних пакетів проводиться через Google Play.

За запевненням вендора, використання GameDriver підвищить продуктивність ігор на пристроях за рахунок своєчасної доставки щомісячних оновлень, які враховують особливості нових ігор і їх двигунів. Додаток вже доступно для установки на смартфони Samsung Galaxy S20 і Galaxy Note 20.

У список сумісних з новою програмою додатків вже увійшли такі тайтли, як Call of Duty: Mobile, Black Desert і Fortnite. При цьому Samsung обіцяє розширити перелік підтримуваних ігор і пристроїв вже найближчим часом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут