Згідно з даними перевіреного інсайдера Ice Universe, наступний флагманський камерофон Samsung Galaxy S21 Ultra, незважаючи на велику кількість чуток, повинен отримати справді відчутну перевагу над попередником. Мова йде про перископічну камеру, яка повинна бути найкращою у своєму класі. Роздільна здатність складе 10 МП, а розмір пікселя – 1.22 мікрометра. Також у камери буде велика діафрагма, хороша система фокусування та підтримка технології Dual Pixel.

Також слід звернути увагу на те, що завдяки конструкції цієї перископічної камери світло буде заломлюватися лише два рази, у той час як у рішеннях конкурентів це відбувається 5, а то й більше разів. Завдяки цьому зображення повинні бути набагато більш якісними. Оптичне наближення при цьому повинне бути десятикратним.

Очікується, що смартфон отримає дисплей з діагоналлю близько 7 дюймів, тип матриці – AMOLED. Частота оновлення повинна скласти 120 Гц. Модель повинна отримати флагманський чіпсет Qualcomm Snapdragon 888 або Exynos 2100 (в залежності від регіону), в парі з яким буде до 16 ГБ оперативної пам’яті.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут