Xiaomi офіційно підтвердила, що перший смартфон на базі однокристальної системи Snapdragon 888, який з’явиться на ринку, носить назву Xiaomi Mi 11. Очікується, що в лінійку увійдуть дві моделі, включаючи Xiaomi Mi 11 і Xiaomi Mi 11 Pro. Китайські джерела опублікували зображення флагманського смартфона Xiaomi Mi 11 Pro в силіконовому чохлі.

Якщо вірити зображенню, то Xiaomi Mi 11 Pro отримає абсолютно новий дизайн головної камери, яка включає чотири датчика зображення, розташованих в прямокутному блоці. Тільки прямокутний блок розгорнуть на 90 градусів у порівнянні з іншими смартфонами, які отримали схожий блок основної камери. Квадратний модуль вказує на використання перископну модуля для оптичного зуму.

Якщо зображення підтвердяться, то Xiaomi Mi 11 Pro буде дуже сильно відрізнятися від стандартної версії Xiaomi Mi 11 по дизайну головної камери. На цьому тижні ми вже бачили передбачувані фотографії Xiaomi Mi 11 з квадратним блоком основної камери. Тоді ж джерела повідомили, що Xiaomi Mi 11 Pro отримає зовсім інший дизайн камери: нібито її модулі будуть розташовуватися горизонтально в ряд.

Очікується, що Xiaomi Mi 11 Pro отримає екран дозволом QHD+ з частотою оновлення до 120 Гц. Смартфон має підтримувати технології MEMC, перетворення SDR в HDR і розумне масштабування з використанням штучного інтелекту. Також Xiaomi 11 Pro може підтримувати надшвидку зарядку потужністю 120 Вт. Анонс смартфона очікується в грудні цього року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут