В цьому році Samsung випустила два складних смартфона – Galaxy Z Flip і Galaxy Z Fold 2. Очікується, що в наступному році компанія розширюватиме лінійку, в тому числі і більш доступними моделями. Одним з таких апаратів може стати Galaxy Z Fold Lite, подробиці про який з’явилися в мережі. 

Повідомляється, що Galaxy Z Fold Lite стане першим складним смартфоном Samsung, який вийде в наступному році. Його реліз очікується в першому кварталі разом з новими флагманами Galaxy S або на окремому заході. За даними джерел, апарат отримає 7-дюймовий внутрішній дисплей, прикритий прозорою полиимидной плівкою, і 4-дюймовий зовнішній екран. Інші характеристики поки не уточнюються.

У третьому кварталі очікується вихід розкладачки Galaxy Z Flip 3 з прикритим ультратонким склом 6,7-дюймовим внутрішнім екраном і 3-дюймовим зовнішнім. Для порівняння, у оригінального Galaxy Z Flip діагональ зовнішнього дисплея становить лише 1,1 дюйма. 

Наступним, як вказує джерело, вийде Galaxy Z Fold 3 з 7-дюймовим внутрішнім і 4-дюймовим зовнішнім дисплеями, подекранной Фронталки і підтримкою стилуса S Pen.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут