Щороку виходять нові смарт-годинники, але навіть моделі семирічної давності до сих пір не поступаються сучасним варіантам в плані базових можливостей на зразок оповіщення про надходження нових повідомлень і дзвінків. Тому багато хто не поспішає міняти свої старі годинники. Схоже, що для власників перших моделей Samsung все ж прийшов час задуматися про апгрейд.

Власники пристроїв Samsung почали отримувати повідомлення в додатку Samsung Members, що старі моделі розумних годинників компанії не будуть сумісні зі смартфонами, які вийдуть в 2021 році. У повідомленні говориться, що необхідний рівень якості роботи пристроїв не може бути забезпечений лише за допомогою оновлення програм. 

Застарілими за версією Samsung є такі моделі гаджетів: годинник Gear першого і другого покоління, Gear 2 Neo, Gear S і фітнес-трекер Gear Fit. 

Таким чином, якщо власники якихось із зазначених годин планували в наступному році оновити свій смартфон, то разом з цим їм доведеться подумати і про покупку нового наручного аксесуара.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут