Не секрет, що через санкції з боку США компанії Huawei довелося відмовитися від замовлення фірмових процесорів Kirin у компанії TSMC, а новий контракт вендора з Qualcomm передбачає тільки поставки чіпів для роботи в мережах четвертого покоління. Але, як стверджують мережеві інформатори, виробник електроніки все ж знайшов спосіб обходу заборони і незабаром представить нову лінійку 5G-смартфонів на базі флагманських мобільних платформ.

Інформацією про майбутні новинки поділився авторитетний інсайдер Digital Chat Station, який відзначив, що і Huawei, і бренд HONOR готують до випуску гаджети з чіпами MediaTek Dimensity 1000+. При цьому вартість новинок залишиться приблизно на тому ж рівні, що і при використанні платформи Kirin.

За повідомленням китайських джерел, ще до введення санкцій з боку США, що вступили в силу в середині вересня 2020 року, Huawei встигла розмістити велике замовлення на постачання чіпів MediaTek, яка відвантажила велику партію фірмової продукції до початку дії заборони на торгівлю з китайським вендором. Раніше MediaTek вже поставляла HUAWEI свої чіпи, але виключно для бюджетних смартфонів. Дата анонса і інші подробиці про майбутні новинки бренду невідомі.

Читайте також  Стартовал прием предварительных заказов на первый автомобильный дисплей Huawei

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут