Смартфони Galaxy Z Flip і Galaxy Z Flip 5G були випущені в цьому році. Очікується, що в наступному році Samsung випустить нову модель під назвою Galaxy Z Flip 3. Ймовірно, виробник пропустить модель Galaxy Z Flip 2. По-перше, смартфоном другого покоління цілком можна вважати Galaxy Z Flip 5G. По-друге, в наступному році також виходить Galaxy Z Fold 3, тому у користувачів має бути правильне розуміння поколінь складаних смартфонів.

Вихід смартфона очікується влітку наступного року, проте деякі ключові характеристики Galaxy Z Flip 3 вже з’явилися в Мережі. Авторитетний інсайдер повідомляє, що Galaxy Z Flip 3 буде оснащений 6,9-дюймовим екраном з більш вузькими рамками і меншим отвором для камери. Також буде підтримуватися частота 120 Гц. Перший Galaxy Z Flip має 60-Герцевий 6,7-дюймовий екран. Також очікується, що зовнішній екран збільшиться в 2-3 рази, це означає, що його діагональ складе від 2,2 до 3,3 дюйма. Росс Янг (Ross Young), засновник дослідницьких компаній Display Supply Chain Consultants та DisplaySearch, заявив, що зовнішній екран смартфона буде менше, ніж у Motorola Razr (2,7 дюйма).

Також очікується, що в телефоні буде нове ультратонке скло (UTG), яке підвищить довговічність смартфона. Ємність акумулятора складе 3900 мАг.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут